بيشتر
50 کتاب سال                                          
 
تماس با ما
نشانی: زاهدان،خیابان مصطفی خمینی،مقابل خیابان مصطفی خمینی 27،  کدپستی  9817671198اداره کل  کتابخانه های عمومی استان سیستان وبلوچستان، پلاک157  تلفن تماس : 8-33442707 054 داخلی 108 روابط عمومی  نمابر 05433427110
اخبار داخلی
اخبار نهاد
چهل کتاب انقلاب
اخبار هفته کتاب
1398/11/30 چهارشنبه
مدیرکل امور فرهنگی نهاد خبر داد؛مسابقه کتابخوانی «فرهنگ مختصر امر به معروف و نهی از منکر» تا ۱۰ اسفندماه تمدید شد
هادی آشتیانی، مدیرکل امور فرهنگی نهاد، از تمدید مهلت شرکت در مسابقه کتابخوانی «فرهنگ مختصر امر به معروف و نهی از منکر» تا تاریخ ۱۰ اسفند سال جاری، به دلیل استقبال صورت گرفته و درخواست‌های مخاطبان، خبر داد.


1398/11/29 سه‌شنبه
استاندار سیستان و بلوچستان در بازدید از کتابخانه استاد کامبوزیا مطرح کرد؛کتابخانه استاد کامبوزیا هویت شهر زاهدان است
احمد علی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان در بازدید از کتابخانه عمومی استاد کامبوزیا گفت باید نگاه به این کتابخانه عممومی ویژه و نگاه ملی باشد


1398/11/28 دوشنبه
با معرفی ۸ اثر؛پوستر این چند کتاب ویژه «شهدای مقاومت» منتشر شد
همزمان با چهلم شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، پوستر این چند کتاب ویژه «شهدای مقاومت»، با معرفی ۸ اثر از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور منتشر شد


1398/11/21 دوشنبه
دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور تبیین کرد؛اهمیت توجّه به نوجوانان در منظر رهبر معظّم انقلاب اسلامی
به‌مناسبت انتشار تقریظ مقام معظم رهبری بر کتاب «آن مرد با باران می‌آید» اثر وجیهه سامانی، دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور طی یادداشتی به بیان دیدگاه‌های معظّمٌ‌له در خصوص لزوم توجه به گروه سنی نوجوان پرداخت.


1398/11/17 پنجشنبه
باهدف همگانی‌کردن امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر؛مسابقه‌ کتابخوانی «فرهنگ مختصر امر به معروف و نهی از منکر» برگزار می‌شود
نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با همکاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر مسابقه‌ کتابخوانی با محوریت کتاب «فرهنگ مختصر امر به معروف و نهی از منکر» را برگزار می‌کند.


1398/11/17 پنجشنبه
همزمان با چهل ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛برنامه های متنوعی در کتابخانه های عمومی استان برگزار می گردد
همزمان با چهل ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برنامه های فرهنگی مختلفی در کتابخانه های عمومی استان برگزار می شود


1398/11/12 شنبه
برنامه کتابخانه‌های عمومی سیستان و بلوچستان در هفته دوم بهمن‌ماه
بخشی از برنامه‌ کتابخانه‌های عمومی استان سیستان و بلوچستان در هفته دوم بهمن‌ماه ۱۳۹۸، از سوی روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برای استفاده اعضاء و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد.


1398/11/12 شنبه
در دیدار مدیر کل کتابخانه هایعمومی استان با دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکرمطرح شد؛ترویج فرهنگ مطالعه یک معروف مهم در جامعه است
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان در دیدار با دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر سیستان و بلوچستان گفت : رویکرد جدید نهاد کتابخانه های عمومی کشورتبدیل کتابخانه های عمومی به باشگاه های فرهنگی است.


1398/11/8 سه‌شنبه
با معرفی ۴ اثر؛کتاب های طرح کتاب‌خوان بهمن ماه ۱۳۹۸ معرفی شد
کتاب‌های «مثل مادر مهربان»، «درود بر برادر ارتشی»، «دختر پیامبر» و «جوانان درباری و آرمان‌شهر» در قالب طرح کتاب خوان بهمن ماه ۱۳۹۸ برای استفاده علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی معرفی شد.


1398/11/3 پنجشنبه
با مشارکت اعضاء و مراجعین کتابخانه های عمومی شهرستان سراوانکمک های جمع آوری شده برای سیل زده گان بلوچستان ارسال شد
از سوی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سراوان و با همکاری اعضاء و مراجعین ودبستان غیر دولتی حمیده مرحله اول کمکهای مردمی جمع آوری شده برای سیل زده گان بلوچستان ارسال شد .


بيشتر
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جمع خبرنگاران عنوان کرد؛
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم بازگشایی کتابخانه مرکزی پارک‌شهر تهران و درجمع خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه ما کتابخانه را به عنوان پایگاه تولید علم و پژوهش می دانیم، ایجاد یک محیط جالب، جذاب و قابل توجهی برای پژوهشگران به منظور تولید علم، از دیگر نکات و رویکرد هایی است که در افتتاح و بازگشایی کتابخانه های جدید مد نظر دوستان در نهاد بوده است.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد؛
فاطمه ذالقدر، نماینده مردم تهران، ری، تجریش، اسلامشهر و پردیس گفت: با توجه به تحولات زندگی امروز و رویکرد جدید نهاد در تأسیس کتابخانه‌ها عمومی، تحول و بازسازی کتابخانه مرکزی پارک‌شهر بسیار ضروری بود تا ضمن حفظ اصالت بنا، همگام با ذائقه نسل جدید روزآمد شود تا بتوانیم مانند گذشته شاهد به‌پا خواستن شاعران و نویسندگان نامدار از این کتابخانه باشیم.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تقدیر از بازگشایی کتابخانه مرکزی پارک شهر تهران مطرح کرد؛
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم بازگشایی کتابخانه مرکزی پارک شهر با اشاره به سه رویکرد عدالت فرهنگی، بسط گسترده کارکردی و گستره اقشاری در اداره کتابخانه های عمومی گفت: ما که در گام دوم انقلاب قرار داریم و مسیر تمدن سازی اسلامی را دنبال می کنیم، باید توجه داشته باشیم که این گام دوم جز با تعمیق بحث کتاب و کتابخوانی برداشته نخواهد شد.
با حضور مدیر کل کتابخانه های عمومی استان ؛
با حضور رئیس اداره کتابخانه های عمومی و کتابداران شهرستان زاهدان برگزار شد
بيشتر
معرفی کتاب؛
کتاب نظریه تمدن جدید اسلامی: فلسفه تکامل تمدن اسلامی و جوهر افول یابنده ی تمدن غر مولف : موسی نجفی ناشر کتاب : آرما
معرفی کتاب
کتاب امام خمینی و خودآگاهی تاریخی نوشته: اصغر طاهرزاده واز انتشارات لب المیزان می باشد
معرفی کتاب
راه مستقیم انقلاب: فرایند پنجگانه تحقق اهداف نهضت اسلامی از منظر حضرت امام خمینی (رحمه الله) و حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) (دوره دو جلدی) تحقیق و تنظیم کتاب : علی اکبر عبدالاحدی مقدم ناشر کتاب : موسسه فرهنگی ولاء منتظر (عج)
معرفی کتاب
استمرار انقلاب با کدام روایت؟: شناخت گفتمان های «تجددگرایی اسلامی، تجددگرایی، سنت گرایی و تمدن گرایی اسلامی» مولف : مصطفی جمالی ناشر کتاب : تمدن نوین اسلامی
معرفی کتاب
«روشنای آینده» آینده‌پژوهی انقلاب اسلامی در بیان حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای(مدّظلّه‌العالی
بيشتر
بیش از 300 برنامه فرهنگی در کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان برگزار می شود
تعداد بازديد اين صفحه: 488835
تعداد بازديد کنندگان سايت: 249464818 تعداد بازديد زيرپورتال: 493347 اين زيرپورتال امروز: 1002 سایت در امروز: 33039 اين صفحه امروز: 989
آدرس کتابخانه های عمومی  
نرم افزارهای کاربردی


Video.Compressor
      
Any Desk