بيشتر

1396/1/30 چهارشنبه با حضور مدیر کل کتابخانه های عمومی استان ؛ اولین جلسه شورای اداری منطقه سیستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان ؛اولین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستانهای منطقه سیستان(زابل،زهک، هیرمند، نیمروز وهامون ) با حضور مدیر کل کتابخانه های عمومی استان در محل کتابخانه عمومی ابو حاتم سیستانی شهرستان زابل برگزار شد.

اسفندیار زید آبادی مدیر کل کتابخانه های عمومی استان در این نشست با اشاره به آغاز برگزاری جشنواره رضوی خواستار برنامه ریزی مناسب برای برگزاری باشکوه این جشنواره در استان شد.

وی افزود این جشنواره از سری برنامه های جشنواره رضوی می باشد که همه ساله با همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور وتلاش کتابداران در سالروز میلاد حضرت علی‌بن‌ موسی‌الرضا(ع) و حضرت فاطمه معصومه‌(س) و هم‌زمان با دهه کرامت برگزار می گردد.

زیدآبادی هدف از برگزاری این جشنواره را  اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی، گسترش فعالیت‌های فرهنگی مرتبط با حضرت امام رضا(ع) بیان کرد و ادامه داد . شیوه نامه این جشنواره نسبت به سال گذشته تغییراتی را داشته است و به منظور صرفه جویی در مصرف کاغذ الویت با مسابقات آن لاین می باشد

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان ادامه داد؛کتاب‌های این مسابقه بزودی به  کتابخانه‌های عمومی ارسال خواهدشد.

وی در پایان با بیان اینکه نگاه کتابداران ومسئولین به این جشنواره نگاهی پویا وفعال براساس اعتقادات دینی آنان باشد خواستار مشارکت همه ادارات و سازمانها در برگزاری هرچه با شکوه تر این جشنواره شد.

بيشتر
 [PageVisit]