بيشتر
1399/4/10 سه‌شنبه با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و غنی سازی اوقات فراغت صورت گرفت؛ دعوت هنرمندان سیستان و بلوچستان از عموم مردم برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی هنرمندان تئاتر و تلوزیون استان ، از عمومی مردم خواستند تا با شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی ومطالعه کتابهای این جشنواره علاوه بر غنی سازی اوقات فراغت خود از پیشگاه قرآن و اهل‌بیت(علیهم السلام) بویژه حضرت امام رضا(علیهم السلام) به کسب معرفت بیشتربپردازند. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان؛علیرضا سلمانژاد و بهرام طاهری از هنرمندان تئاتر و تلوزیون استان ، با اشاره به شرایط پیش آمده کنونی به واسطه بیماری کرونا از عمومی مردم خواستند تا با شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی ومطالعه کتابهای این جشنواره علاوه بر غنی سازی اوقات فراغت خود از پیشگاه قرآن و اهل‌بیت(علیهم السلام) بویژه حضرت امام رضا(علیهم السلام) به کسب معرفت بیشتربپردازند.
متن دعوت به شرح ذیل می باشد.
بِسمِ اللهِ الرّحمنِ الرّحیم
این روزها که  با شیوع بیماری کرونا و ایجاد شرایط خاص، مجبور به ماندن در خانه هستیم و نمی توانیم به سینما و تئاتر برویم بهترین وسیله برای غنی سازی اوقات فراغت مطالعه کتاب است.
در همین راستا نهاد کتابخانه های عمومی کشور با برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، فرصت مناسبی را در اختیار علاقمندان و مشتاقان به  امام رئوف قرار داده است تا با مطالعه کتاب های رضوی؛ کسب معرفت کنند.
اینجانبان بعنوان بخشی از جامعه فرهنگی استان از عموم مردم برای حضور هر چه پررنگتر در این جشنواره دعوت کرده و امیدواریم با عنایات ویژه حضرت علی بن موسی الرضا(ع) هر چه زودتر این بیماری منحوس ریشه کن شود و فرهنگ مطالعه وکتاب خوانی بیشتر از گذشته در جامعه نهادینه گردد.

علیرضاسلمانژاد - بهرام طاهری  بازیگران تئاتر و تلویزیون
 
بيشتر
 [PageVisit]