بيشتر
1398/8/21 سه‌شنبه طی مراسمی انجام شد؛ تجدید بیعت کتابداران و کارکنان نهاد با آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی دبیرکل نهاد، معاونان، مدیران کل و جمعی از کتابداران کتابخانه‌های عمومی کشور، با حضور در حرم مطهر امام خمینی(ره) با آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.

علیرضا مختارپور

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، مراسم تجدید میثاق کتابداران و کارکنان نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با حضور دبیرکل نهاد، معاونان، مدیران کل، جمعی از کتابداران کتابخانه‌های عمومی کشور، نیکنام حسین پور مدیرعامل خانه کتاب و دبیر بیست و هفتمین دوره هفته کتاب و جمعی از کارکنان معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح سه شنبه ۲۱ آبان ماه، در حرم مطهر امام خمینی(ره) برگزار شد.

علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در این مراسم طی سخنانی گفت: امسال نیز مانند هرسال و سنت حسنه ای که همکاران ما برقرار کردند، در آستانه روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار به این مکان مقدس آمدیم تا همت بخواهیم که گفت: بر سر تربت ما چون گذری همت خواه / که زیارتگه رندان جهان خواهد شد.
وی افزود: امسال یک ویژگی برجسته‌ نیز پدید آمده و آن تقارن روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار با میلاد با سعادت حضرت رسول اکرم، صلوات الله علیهم و امام صادق، علیه السلام، است که این تقارن را شکر گذاری می کنیم.

پس از این مراسم دبیرکل نهاد به همراه معاونین، مدیران کل و کتابداران نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، با حضور بر مزار شهدای هفتم تیر، به مقام والای این شهیدان ادای احترام کردند.

گزارش مشروح این مراسم متعاقبا منتشر خواهد شد...

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 33