بيشتر
1398/8/18 شنبه با هدف برنامه ریزی بیست و هفتمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ؛ جلسه شورای اداری شهرستان ایرانشهر برگزار شد با حضور همکاران شهرستان ایرانشهر جلسه شورای اداری این شهرستان با هدف برنامه ریزی برای هر چه بهتر برگزار شدن برنامه های بیست و هفتمین هفته کتاب در محل دفتر رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان با حضور همکاران شهرستان ایرانشهر جلسه شورای اداری این شهرستان برای برنامه ریزی هر چه بهتر برگزار شدن برنامه های بیست و هفتمین هفته کتاب در محل دفتر رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان برگزار شد.                                                             

 وحیدبامری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ایرانشهرضمن خوش آمدگویی به همکاران حاضر در جلسه وضعیت شهرستان را در اجرای برنامه های خلاقانه و فرهنگی مثبت ارزیابی کرد و خواستار استمرار این حرکت و همچنین تبلیغات آن در فضای مجازی شد .

بامری خواستار ارتباط با خبرگزاری ها و رسانه برای انعکاس برنامه های اجرایی در کتابخانه ها شد و افزود: از طریق رسانه ها می توان کتابخانه ها را بعنوان مکانی 100 درصد فرهنگی به آحاد جامعه شناساند و آنها را از اجرای برنامه های فرهنگی متنوع باخبر کرد

وی در خصوص برنامه های هفته کتاب گفت:  همکاران در راستای اجرا و تبلیغات این برنامه ها تلاش کنند.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی ایرانشهردر خصوص مشارکت با سایر دستگاهها گفت: باید بگونه ای برنامه ریزی شود تابرنامه ها با کمترین هزینه وبیشتری بازدهی اجرا شود.

بامری با اشاره به لزوم ارتباط گیری با دستگاهها  خاصتا" آموزش و پرورش گفت:  همکاران با ارتباط با مدیران مدارس درراستای بازدید دانش آموزان برنامه ریزی کنند.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 51