بيشتر
1398/7/9 سه‌شنبه از سوی خیر سیستانی انجام شد؛ اهدای زمین برای احداث کتابخانه در محله حسین آباد زابل هادی صدر، خیر سیستانی ۵۰۰ مترمربع زمین برای احداث کتابخانه در محله حسین آباد شهرستان زابل اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان، حامد زارعی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان به همراه حسینعلی خودکار، رئیس اداره کتابخانه ها و مشارکت های اداره کل کتابخانه های عمومی استان با حضور در منزل هادی صدر از اقدام شایسته این خیر در اهدای ۵۰۰ مترمربع زمین به اداره کتابخانه های عمومی شهرستان زابل تقدیر کرد.

وی در این دیدار گفت: حضور خیرین در بخش کتابخانه سازی و تعمیر و تجهیز کتابخانه های عمومی کمک شایانی به ارتقای سرانه فضای مطالعه در جامعه دارد. با توجه به گستردگی شهرستان زابل و پراکندگی جمعیت در این منطقه و به منظور دسترسی آسان تر مردم به منابع کتابخانه ای، نیازمند یاری ادارات، نهادها، دستگاه های فرهنگی و خیرین هستیم تا در این راه ما را یاری رسانند.

هادی صدر، خیر سیستانی نیز در این دیدار ضمن تاکید بر لزوم ادامه فعالیت در حوزه کتابخانه های عمومی گفت: باید با برگزاری جلسات هم اندیشی با مسئولان و خیرین در آینده نزدیک و نیز بازدید از کتابخانه ها، زمینه استفاده بیشتر از ظرفیت خیرین در ساخت و تجهیز کتابخانه ها فراهم شود.

همچنین وی آمادگی خود را برای اهدای ۴ هزار جلد کتاب نفیس به منظور راه اندازی بخشی ویژه در کتابخانه مرکزی شهرستان زابل اعلام کرد و گفت: به زودی این منابع در اختیار اداره کتابخانه های عمومی شهرستان زابل قرار خواهد گرفت.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 74