بيشتر
بازدید

بازدید
1397/12/8 چهارشنبه نماینده کانون آموزشی قلم چی؛ از پروژه آماده ساخت کتابخانه استاندارد استان بازدید کرد محسنی نماینده بنیادآموزشی قلم چی از پروژه آماده احداث کتابخانه استاندارد استان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان؛ رمضانعلی محسنی و احمد صالحی نماینده گان کانون آموزشی قلم چی به همراه حامد زارعی سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان و جمعی از کارشناسان ستادی از پروژه آماده احداث کتابخانه استاندارد استان بازدید کردند.

زارعی ، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان گفت: در حال حاضر حدود 30میلیارد ریال برای این پروژه تخصیص یافته است که از این مبلغ 10 میلیارد ریال از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور ، 10میلیارد ریال از سوی سازمان برنامه و بودجه استان و 10میلیارد ریال هم از سوی بنیاد برکت به این پروژه تخصیص یافته و برای تجهیز و تکمیل پروژه نیازمند همکاری سایر خیرین هستیم .

وی ضمن تقدیر از اهدای کتب کمک آموزشی از سوی کانون آموزشی قلم چی به کتابخانه های عمومی استان خواستار همکاری این بنیاد در این پروژه شد.

رمضانعلی محسنی نماینده کانون قلم چی گفت: احداث مدرسه و ساخت وتجهیز کتابخانه ها در مناطق کمتر توسعه یافته از رسالتهای این بنیاد است .

وی ادامه داد پس از آغاز پروژه و پیشرفت حدود 50 درصدی این کتابخانه بنیاد قلم چی می تواند در تکمیل و تجهیز بزرگترین کتابخانه عمومی استان با اداره کل کتابخانه های عمومی استان همکاری داشته باشد .

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 100