بيشتر
دیدار
1398/1/22 پنجشنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در جمع کتابداران شهرستان زاهدان مطرح کرد؛ لزوم برنامه ریزی و تشکیل گروه ایده پردازی برای ارتقای فعالیت های کتابخانه ای مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در نشست با کتابداران شهرستان زاهدان، گفت: برنامه ریزی برای سال 98، در کیفیت فعالیت های کتابخانه ای و میزان اثرگذاری این فعالیت ها بر جامعه، نقش دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان، حامد زارعی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان روز چهارشنبه 21 فروردین با کتابداران زاهدان دیدار و گفتگو کرد.
زارعی در این دیدار اظهار داشت: برنامه ریزی برای سال 98، در کیفیت فعالیت های کتابخانه ای و میزان اثرگذاری این فعالیت ها بر جامعه، نقش دارد. برنامه ریزی باید قابل انعطاف و هدفمند بوده و در آن نظرات کارشناسان و نیز اعضای کتابخانه لحاظ شود، تا جامعیت لازم را داشته باشد.

 وی همچنین از اجرای طرح ایده پردازی در آینده ای نزدیک در کتابخانه ها خبر داد.

 جواد محمدی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان زاهدان نیز در این نشست ضمن بیان نکاتی در خصوص شیوه اجرای بهتر برنامه های فرهنگی، خواستار ترسیم نقشه راه و برنامه ریزی در سال جدید شد و گفت: برنامه ریزی مناسب می تواند آینده روشن و شفافی را در حوزه فرهنگ ایجاد می کند.

 محمدی با اشاره به لزوم برگزاری باشکوه جشنواره کتابخوانی رضوی در استان، از کتابداران خواست برنامه ریزی مناسبی برای جلب مشارکت مردم داشته باشند.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 76