بيشتر
مدیر
1397/6/17 شنبه مدیر کل کتابخانه های عمومی استان خبر داد ؛ مشارکت مردم استان در هشتمین دوره مسابقات کتابخوانی بیش از 43 درصد رشد داشته است زید آبادی مدیر کل کتابخانه های عمومی استان در آیین تقدیر از منتخبین هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: در سال جاری بیش از 13هزار نفر در این دوره از مسابقات شرکت کرده اند .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان ؛اسفندیار زیدآبادی مدیر کل کتابخانه های عمومی استان در آیین اختتامییه  هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی  با اشاره به استقبال مردم استان از این مسابقات گفت : مردم استان چه شیعه و چه سنی ارادت ویژه ای به اهل بیت (ع) دارند.

زیدآبادی افزود کتاب یکی از ابزار مهم شناخت ائمه (ع) می باشد و نهاد کتابخانه های عمومی کشور در طی چند سال گذشته با برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی گام موثری در معرفی فضائل  اهل بیت به ویژه امام رضا (ع)  به جامعه داشته است.

وی با اشاره به مشارکت 13هزار نفری مردم استان در این دوره از مسابقات گفت:در بخش مکتوب این دوره از مسابقات   8500 نفر شرکت کننده داشته ایم که نسبت به سال قبل بیش از 7برابر افزایش راداشته ایم و همچنین در بخش الکترونیک نیز شاهد رشد 3برابری مشارکت کنندگان بوده ایم که بیش از 4800نفر نیز در این بخش از مسابقه حضور داشته اند .

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان درپایان گفت در مراسم اختتامیه این جشنواره در زاهدان به بیش از 50 نفر از منتخبین و افراد شایسته تقدیر جوایزی اهدا خواهد شد و از تعدادی از مدیران فعال در این عرصه نیز مورد تقدیر خواهد شد .

 

 

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 148