بيشتر
راز سپیده
1397/9/8 پنجشنبه با حضور جمعی از مدیران و نویسندگان شهرستان زاهدان؛ کتاب «راز سپیده» ، نوشته: آمنه سبزی سروستانی ، رونمایی شد با حضور جمعی از مسئولین و نویسندگان استان از کتاب «راز سپیده » ، نوشته آمنه سبزی سروستانی رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان؛ با حضورحامدزارعی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان، غلامحسین نارویی نژاد عضو شورای شهر زاهدان، مرتضی سلطانی نژاد، معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، فرزاد نامجو، معاون آموزش و پرورش ناحیه2 زاهدان، از کتاب راز سپیده نوشته: آمنه سبزی سروستانی رونمایی شد.

حامد زارعی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان، در این مراسم گفت: کتاب «راز سپیده» ، سومین کتابی است که در ماه جاری در استان رونمایی می شود.

وی هدف از اجرای این برنامه ها را معرفی نویسندگان بومی به جامعه دانست و گفت: از میان سه کتابی که تا کنون رونمایی شده است دو کتاب از نویسندگان استانی و یک کتاب نیز در مورد یکی از بزرگان استان بوده است.

آمنه سبزی سروستانی، نویسنده کتاب «راز سپیده» ، در این مراسم گفت: از زمان کودکی به داستان و رمان علاقه داشته ام و داستانهایی که مطالعه کرده ام تاثیر مستقیم در زندگی شخصی ام داشته است.

سبزی سروستانی، مطالعه را فرصتی برای تعالی فکری فرد و توسعه فرهنگی جامعه دانست وگفت: نویسنده با نگارش کتاب سعی در تخلیه ذهنی خود دارد .

نویسنده کتاب گفت: «راز سپیده»، راوی یک داستان پزشکی وتاریخی است که در آن داستان زندگی یک دختر نوجوان که دچار یک بیماری ژنتیکی گردیده است و سعی دارد مشکلات خود را حل کند ودر این راه با مشکلاتی روبرو می گردد .

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 112