بيشتر
سامان
1397/10/16 يكشنبه با اتصال چهار کتابخانه روستایی به اینترنت همراه 100در صد کتابخانه های عمومی استان به سامانه سامان متصل شدند با صدور مجوز استفاده از اینترنت همراه برای چهار کتابخانه های روستایی ،تمامی کتابخانه های عمومی استان به سامانه (سامان ) متصل شدند

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان، با مساعدت اداره کل امور کتابخانه ها و  مشارکت های و اداره کل فن آوری اطلاعات نهاد کتابخانه های عمومی کشور در زمینه فراهم سازی امکان استفاده از مودم های همراه در چهار کتابخانه عمومی روستایی مهتاب و فجر در شهرستان ایرانشهر، کتابخانه شهیدالله بخش ایرندگانی روستای ایرندگان شهرستان خاش و کتابخانه مرحوم حجت الاسلام رحمان بامری روستای گزگر شهرستان دلگان، تمامی کتابخانه های عمومی استان به سامانه مدیریت یکپارچه کتابخانه های عمومی کشور (سامان) متصل شدند.

علاقمندان به کتاب و کتابخوانی از این پس می توانند با مراجعه به  سامانه samanpl.ir علاوه بر دسترسی به عناوین منابع کتابخانه ها نسبت به تمدید و رزرو کتاب و درخواست عضویت در کتابخانه ها اقدام کنند.
گفتنی است، استان سیستان و بلوچستان در حال حاضر 77 کتابخانه عمومی فعال دارد. از این بین 48 کتابخانه شهری و 13 کتابخانه روستایی، نهادی و 15 کتابخانه شهری و یک کتابخانه روستایی، مشارکتی هستند.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 140