بيشتر
نشست مشترک با رئیس حوزه هنری

IMG_0006.JPG

IMG_0007.JPG
1397/8/15 سه‌شنبه با محوریت بررسی شیوه های همکاری انجام شد؛ دیدار سرپرست کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان و رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی زاهدان سرپرست کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان و رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی زاهدان با هدف بررسی شیوه های همکاری دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی سیستان وبلوچستان، سرپرست کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان و رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی زاهدان با هدف بررسی شیوه های همکاری دیدار و گفتگو کردند.

حامد زارعی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان در این دیدار با اشاره به ظرفیت های موجود در کتابخانه های عمومی استان گفت: گستردگی کتابخانه های عمومی در سطح استان، حضور کتابداران و ارتباط با طیف وسیعی از مردم ظرفیت مناسبی را برای انجام فعالیت های فرهنگی در اختیار ما قرار داده است که می توان در اجرای برنامه های مشترک از آن ها بهره برد.

زارعی تاکید کرد: باید برای ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه برنامه ریزی مناسبی صورت گیرد که این امر مستلزم همکاری همه ارگان های فرهنگی است.

مصطفی سیاسر، رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی نیز در این نشست با تشریح فعالیت های حوزه هنری گفت: تقریبا غیر از موسیقی، سایر بخش های حوزه هنری مرتبط با کتاب است و تلاش خواهیم کرد تا از ظرفیت های موجود برای همکاری با کتابخانه های عمومی استفاده کنیم.

در این نشست همچنین پیشنهادات اداره کل کتابخانه های عمومی استان در زمینه اجرای برنامه های مشترکی چون ورک شاپ کتاب، رونمایی کتاب و نشست های نقد و بررسی با استقبال حوزه رو به رو شد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 157