بيشتر
1399/2/22 دوشنبه با صدور پیامی صورت گرفت؛ دعوت فرماندار شهرستان ایرانشهر از مردم برای حضور در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی فرماندار ایرانشهر با صدور پیامی از عموم مردم خواست تا در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کنند و ازفرصت در خانه ماندن بهترین استفاده را ببرند.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان؛ابوذر کوثری؛ فرماندار شهرستان ایرانشهر ، با اشاره به شرایط پیش آمده در کشور با توجه به شیوع بیماری کرونا از مردم خواست تا با رعایت فاصله گذاری اجتماعی ، و ماندن در خانه از این فرصت نهایت استفاده را برده و با مطالعه کتاب در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کنند. در متن این پیام آمده است

 بسم الله الرحمن الرحیم

در پی شیوع بیماری کرونا در کشور عزیزمان ، که با اتفاقات تلخ و دردناکی برای همه ما همراه بوده و منجر به از دست رفتن تعدادی از هموطنان‌مان شده، اما فرصتی را هم ایجاد کرده تا مردم و به خصوص دانش آموزان، دانشجویان و سایر اقشار جامعه از فرصت در خانه ماندن برای ارتباط و انس با کتاب این یار مهربان بهره ببرند و روح خود را با مطالعه به آرامش برساند. به خصوص مطالعه کتاب‌های ارزشمندی که بر بار علمی و معنوی ما بیفزاید و بتوانیم از مطالب کتاب‌ها در زندگی‌مان استفاده کنیم و راه و رسم چگونه زیستن را به خصوص از وجود مقدس امام رضا(ع) بیاموزیم. بر این اساس شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی، بهترین مسیر برای رسیدن به این هدف خواهد بود.
اینجانب ضمن قبولی طاعات و عبادات مردم عزیز ایران اسلامی از همه عزیزان خاصتا" مردم شریف ایرانشهر بعنوان مرکز جغرافیایی و فرهنگی بلوچستان به فرموده مقام معظم رهبری می خواهم فرصت را غنیمت شمرده و در جشنواره کتابخانه رضوی بعنوان بزرگترین رویداد فرهنگی شرکت نمایند تا شاهد مشارکت حداکثری در این رویداد باشیم .

ابوذر کوثری
معاون استاندار و فرماندار ویژه و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ایرانشهر

بيشتر
 [PageVisit]